top of page

HANKA

CO ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI

miha_bodytec_014_edited.jpg

HANKA

Když jsem poprvé slyšela o EMS, tak jsem si říkala, že je to jen reklama zase nějaké “zázračné cvičení”, kde nemusíte nic a za týden zaručeně ztratíte 2 velikosti :D Zvědavost mi ale nedala a objednala jsem se k Juli na první lekci. A už druhým rokem si neumím představit, že bych tohle cvíčo zabalila. Výsledky měření po 10 lekcích mě naprosto přesvědčily, že to funguje a i když těch 20 minut není bez námahy, je to SUPER. No a vždy usměvavá Juli už je jen třešnička na dortu! MŮŽU JEN DOPORUČIT :)

LUCKA

EMS cvičení je z mého pohledu úplně super a opravdu na věku nezáleží :-)
Časově nenáročné, ale o to více intenzivní cvičení a v mém případě již návykové. Určitě tento druh cvičení mohu všem doporučit.
Veliký díky patří Julii, která jako osobní trenérka je naprosto perfektní, Julinko díky :-)

LENKA

Za mě jednoznačně super, 20 minut týdně a celulitida je pryč, břicho se rýsuje a ruce hezké v tílku. Hlavně vždy příjemná trenérka, to prostě potřebuji, nabije mě energií a o to víc ze sebe vydám. Jsem moc ráda, že jsem toto cvičení objevila a věřím, že tam ještě dalších pár let budu chodit:). Rozhodně byste to měli jít minimálně vyzkoušet, stojí to za to! Už se těším na další lekci. Trenérka super, atmosféra na cvičení je k nezaplacení. V porovnání s nějakým fitkem je tohle nebe dudy."

miha_bodytec_014_edited.jpg

JOSEF

Naprosto skvělý přístup trenérky Julie. Je empatická a snaží se Vás motivovat. Krom skvělého prostředí a fantastického klima, se těším Jak ze cvičení, tak i z Julie, která mi nalévá optimizmu. Cvičím už od ledna a výsledky jsem poznal nejen já, ale i mé okolí a můj šatník. Myslím, že dokud mi to čas a zdraví dovolí, tento týdenní režim nepřeruším. Protože jsem senior – důchodce vřele tato cvičení doporučuji všem 60 +. Už za pár lekcí to na sobě poznáte jak na fyzičce, tak i v mysli.

LINDA

Ems je ideální pro sporťáky,kteří ocení, že po 20min cvičení odcházíte a cítíte, že celé tělo pracovalo a hlava je odpočatá! A o číslo menší kalhoty jsou jako bonus!

KATKA

EMS tréninky jsou návykové, moje závislost trvá víc než rok a půl. A můžu ji jedině doporučit. EMS mi dokázalo omezit celulitidu, vyřešit potíže s inkontitencí, které s vyšším věkem přicházely, zvýšit výkonnost, vyrýsovat svaly, zbavit se pneumatiky kolem pasu a celkově se cítit dobře a lehce.  Také je to lék na kdejakou nevolnost nebo stres. Když se na to nevykašlete a na lekci přijdete, Julie je vždycky plná energie, úsměvů a přenese na vás dobrou náladu ať chcete nebo ne :)"

bottom of page