top of page
IMG_20210823_170403_edited.jpg

HANKA

“Když jsem poprvé slyšela o EMS, tak jsem si říkala, že je to jen reklama zase nějaké “zázračné cvičení”, kde nemusíte nic a za týden zaručeně ztratíte 2 velikosti :D Zvědavost mi ale nedala a objednala jsem se k Juli na první lekci. A už druhým rokem si neumím představit, že bych tohle cvíčo zabalila. Výsledky měření po 10 lekcích mě naprosto přesvědčily, že to funguje a i když těch 20 minut není bez námahy, je to SUPER. No a vždy usměvavá Juli už je jen třešnička na dortu! MŮŽU JEN DOPORUČIT :)”

IMG-20210817-WA0012.jpg

LUCKA

"EMS cvičení je z mého pohledu úplně super a opravdu na věku nezáleží :-)
Časově nenáročné, ale o to více intenzivní cvičení a v mém případě již návykové. Určitě tento druh cvičení mohu všem doporučit.
Veliký díky patří Julii, která jako osobní trenérka je naprosto perfektní, Julinko díky :-)"

lenka kralova.jpg

LENKA

"Za mě jednoznačně super, 20 minut týdně a celulitida je pryč, břicho se rýsuje a ruce hezké v tílku. Hlavně vždy příjemná trenérka, to prostě potřebuji, nabije mě energií a o to víc ze sebe vydám. Jsem moc ráda, že jsem toto cvičení objevila a věřím, že tam ještě dalších pár let budu chodit:). Rozhodně byste to měli jít minimálně vyzkoušet, stojí to za to! Už se těším na další lekci. Trenérka super, atmosféra na cvičení je k nezaplacení. V porovnání s nějakým fitkem je tohle nebe dudy."

cviceni_ems_reference.jpg

LINDA

"Ems je ideální pro sporťáky,kteří ocení, že po 20min cvičení odcházíte a cítíte, že celé tělo pracovalo a hlava je odpočatá! A o číslo menší kalhoty jsou jako bonus!"
 
 
 

 

veronika_hruškova.jpg

VERONIKA

"Sama jsem tomu nemohla uvěřit, jaké výsledky EMS přináší. Mohu vřele doporučit. Všichni okolo mě si mysleli, že EMS je tzv. "flákárna za hodně pěnez", ale je to přesně naopak. EMS je velmi intezivní a časově nenáročné. Vyhovuje mi 20min 1x týdně, protože přes týden přes všechny moje povinnosti nemám čas si sama pořádně zacvičit a i proto pro mne byla EMS nabídka velmi lákavá. Prostě to vyzkoušet!! Teď mohu s klidem napsat "pro mě nejlepší investice". PS: a po dvou dětech..... svaly pánevního dna....no neuvěřitelné"

cviceni_ems_reference.jpg.jpg

KATKA

"EMS tréninky jsou návykové, moje závislost trvá víc než rok a půl. A můžu ji jedině doporučit. EMS mi dokázalo omezit celulitidu, vyřešit potíže s inkontitencí, které s vyšším věkem přicházely, zvýšit výkonnost, vyrýsovat svaly, zbavit se pneumatiky kolem pasu a celkově se cítit dobře a lehce.  Také je to lék na kdejakou nevolnost nebo stres. Když se na to nevykašlete a na lekci přijdete, Julie je vždycky plná energie, úsměvů a přenese na vás dobrou náladu ať chcete nebo ne :)"

 

bottom of page