SABINA

"EMS je super efektivní cvičení pro zpevnění těla. Opravdu stačí jen 20 minut a cítím každý sval. EMS mi pomohlo i od bolesti zad. Chodím pravidelně už 2 roky a budu cvičit dále. Julii jako osobní trenérku mohu jen doporučit"

KATKA

"EMS tréninky jsou návykové, moje závislost trvá víc než rok a půl. A můžu ji jedině doporučit. EMS mi dokázalo omezit celulitidu, vyřešit potíže s inkontitencí, které s vyšším věkem přicházely, zvýšit výkonnost, vyrýsovat svaly, zbavit se pneumatiky kolem pasu a celkově se cítit dobře a lehce.  Také je to lék na kdejakou nevolnost nebo stres. Když se na to nevykašlete a na lekci přijdete, Julie je vždycky plná energie, úsměvů a přenese na vás dobrou náladu ať chcete nebo ne :)"

VERONIKA

"Sama jsem tomu nemohla uvěřit, jaké výsledky EMS přináší. Mohu vřele doporučit. Všichni okolo mě si mysleli, že EMS je tzv. "flákárna za hodně pěnez", ale je to přesně naopak. EMS je velmi intezivní a časově nenáročné. Vyhovuje mi 20min 1x týdně, protože přes týden přes všechny moje povinnosti nemám čas si sama pořádně zacvičit a i proto pro mne byla EMS nabídka velmi lákavá. Prostě to vyzkoušet!! Teď mohu s klidem napsat "pro mě nejlepší investice". PS: a po dvou dětech..... svaly pánevního dna....no neuvěřitelné"

LINDA

"Ems je ideální pro sporťáky,kteří ocení, že po 20min cvičení odcházíte a cítíte, že celé tělo pracovalo a hlava je odpočatá! A o číslo menší kalhoty jsou jako bonus!"

Mgr. Julie Lonská

IČO: 88221199

info@emsfit.cz

+420/731 74 59 49

Centrum Na Fialce, Mánesova 2530/3a, Říčany  251 01